• slajder_1_necko-zom.png

12/12/2022 r. - Informacja o odśnieżaniu dróg

Drodzy Mieszkańcy!
 
W ostatnich dniach zimowa aura dała się we znaki wszystkim. Starsi Mieszkańcy pamiętają zimy, w których ulice były oddzielone od chodników zaspami na wysokości prawie 2 metrów. Miejmy nadzieję, że w tym roku nie będziemy mieli takiej zimy. Nasze pojazdy w dniu dzisiejszym pracowały od godziny 1:00 i pracują nadal. Otrzymaliśmy dużą ilość telefonów od Mieszkańców w sprawie odśnieniżania ulic. Nie jesteśmy w stanie po każdym telefonie podjechać pod Państwa dom i rozsunąć śnieg, dlatego prosimy o cierpliwość - pług na pewno dotrze pod każdy adres z wykazu zimowego utrzymania dróg. Prosimy również o nie parkowanie samochodów przed posesjami, z racji tego, iż znacząco utrudnia to pracę pługów i powoduje to, że te fragmenty dróg będą musiały być pominięta z przyczyn od nas niezależnych. Bardzo przepraszamy za utrudnienia i robimy wszystko co w naszej mocy.

Lokalizacja:

Przedsiębiorstwo Transportowe NECKO Sp. z o. o
16-300 Augustów, ul. Komunalna 3 

REGON: 790192625

NIP: 846-10-03-006

Biuro czynne: Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00

PSZOK czynny: Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

Dane Kontaktowe:

Telefon: 87 643 26 85
E-mail ogólny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Marek Sieńkowski - kierownik: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dariusz Żygadło - kierownik zakładu:

Nina Szczęsna - specjalista ds. odpadów: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Facebook: